Děkujeme!

20.07.2018

Jedenáctý ročník cyklistického putování Křížem krážem Vysočinou na kole je za námi! V pátek jsme celou akci zakončili trasou z Třebíče kolem vodní elektrárny Dalešice, která letos slaví 40 let od uvedení do provozu až do Dalešického pivovaru, kde jsme si opět pochutnali na výborném gulášku a čepovaném pivu. 
Celá akce odstartovala v pátek 6. července z Masarykova náměstí v Jihlavě a v průběhu osmi dnů cyklisté navštívili téměř celou Vysočinu. 
Cyklistický peloton projel například i těmito místy – Horní Cerekví, Kamenicí nad Lipou, Pacovem, Humpolcem, Želivem, Světlou nad Sázavou, Ledčí nad Sázavou, Golčovým Jeníkovem, Chotěboří, Ždírcem nad Doubravou, Žďárem nad Sázavou, Novým Městem na Moravě, Bystřicí nad Pernštejnem, Velkou Bíteší, Velkým Meziříčím, Třebíčí, Náměští nad Oslavou, Dalešicemi a mnoha dalšími krásnými místy.
Že je akce stále oblíbenější dokazuje i počet účastníků, kteří se k nám připojili, letos jich na všech etapách jelo více dvě stě. Největší účast byla na závěrečné etapě, kdy Třebíčskem projelo téměř čtyřicet cyklistů.
Děkujeme všem za účast a skvělou atmosféru! 
Děkujeme také Skupině ČEZ za finanční podporu akce.

Doufáme, že jste si letošní akci užili stejně tak jako my, a že se k nám za rok v termínu 5. - 12. července 2018 opět přípojíte.

Pro účastníky:

Pokud jste nevyplnili v Prohlášení kolonku email, nebo vám nedorazili fotky, napište prosím na email klara.cechova@vysocinatourism.cz žádost o zařazení do databáze. Dále vám budeme zasílám informace k dalším ročníkům, plánované objednávky dresů atd. 

 

 

PARTNEŘI

      

 

 

 

 

© Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Věžní 26, P.O.BOX 85, 586 01 Jihlava
vysocinounakole@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
Kraj Vysočina      Vysočinou turisticky